Aktualności - VELEX - VELEX - elektryczne pojazdy samobalancujące VELEX typu segway

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:


Aktualności, wydarzenia i nowości dotyczące pojazdów VELEX

Wersja specjalna VELEX CITIS for KIDS

Teraz w ofercie specjalna wersja hulajnogi elektrycznej VELEX CITIS dedykowana dla dzieci. Mogą nią poruszać się osoby od 10 roku życia z kartą rowerową. Maksymalna prędkość została ograniczona do 20 km/h a moc silnika do 250W.


X Targi Motoryzacyjne w Częstochowie  2017

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na X Targach Motoryzacyjnych w Częstochowie. Dziękujemy uczestnikom konkursu RACING VELEX i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy na kolejną taką imprezę

Zdjęcia z targów:    Foto 1    Foto 2    Foto3


Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego PARARUDNIKI 2017

Zapraszamy wszystkich na Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego PARARUDNIKI 2017, które odbędą się w dniach 27-28 maja 2017 roku w miejscowości Rudniki koło Częstochowy. Na targach będzie można testować wszystkie pojazdy marki VELEX.
Zapraszamy

Zdjęcia z targów:    Foto 1    Foto 2    Foto3


WARSAW BIKE SHOW WEEK 2017

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targi WARSAW BIKE SHOW / GO ACTIVE SHOW - w dniach 21 - 23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Było nam bardzo miło zaprezentować pojazdy marki VELEX.
Zapraszamy na relację filmową z imprezy - VELEX na Go Active Show.XII Konferencja Naukowa "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" Koszęcin 22-24 marca 2017 roku

ZAPRASZAMY zapraszamy do wzięcia udziału w XII Konferencji Naukowej "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU", która odbędzie się w Kompleksie Pałacowo-Parkowym w Koszęcinie w dniach 22-24 marca 2017 r.  Organizatorami konferencji są:  Instytut Informacyjnych Systemów Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Częstochowie.
Podczas konferencji będzie można obejrzeć i przetestować najnowsze pojazdy elektryczne marki VELEX


WARSAW INDUSTRY WEEK 2016

ZAPRASZAMY na TARGI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH - w dniach 7 - 9 Listopada 2016 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze stoisko numer C22 mieści się w Hali F.Męska Rzecz 2016

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na największej imprezie dla mężczyzn organizowanej w Polsce..

Zapraszamy powtórnie w przyszłym roku.


 
Zapraszamy na targi MOBILITY DAYS 2016 w Warszawie

W dniach 21-22 października zapraszamy na targi MOBILITY DAYS 2016. Na tym evencie zaprezentujemy najnowsza hulajnogę elektryczną VELEX CITIS CS1. Będzie również konkurs "RACING VELEX" z nagrodami. Zapraszamy na nasze stoisko numer B54. 
Pojazdy VELEX na Lotnisku Chopina w Warszawie

Od lipca Straż Ochrony Lotniska Chopina w Warszawie korzysta z pojazdów VELEX. Na zewnątrz jeżdżą model VELEX OFF-ROAD X1 a w terminalach i pozostałych halach model VELEX CITY C1.Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ratownictwa i Bezpieczeństwa Publicznego

Zapraszamy w dniach 2-4 czerwca 2016 do Nadarzyna Pod Warszawą na targi World Rescue Services & Public Safety (PTAK WARSAW EXPO Al. Katowicka 62, Nadarzyn 05-830 stoisko 128).

Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych

Zapraszamy w dniach 10-11 maja 2016 do Łodzi na IV Targi Logistyki Służb Mundurowych (Hala Expo Łódź al. Politechniki 4). Na imprezie pokarzemy najnowsze rozwiązania w pojazdach marki VELEX. Przygotowujemy również konkurs z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy.

Smart Balance Wheel - VELEX model SMART L10

Do oferty pojazdów marki VELEX dołączy tak zwany smart balance wheel - pojazd elektryczny dwukołowy sterowany nachyleniem ciała podobnie jak w innych pojazdach. Za skręcanie odpowiada odpowiednie pochylenie podstopnic. Pojazd może poruszać się z prędkością do 10km/h i przejechać dystans do 20 km. Ważna to koła 8" dla łatwiejszego pokonywania nierówności i wbudowany zestaw bluetooth

Wkrótce więcej informacji.

EUROPOLTECH 2015

Na Warszawskich targach EUROPOLTECH 2015 w dniach 15-17 kwietnia zaprezentowaliśmy całą rodzinę pojazdów elektrycznych VELEX. Były również prezentowane nowości oraz przykłady różnego wyposażenia dostosowujące pojazd do różnych zastosowań. Pokazaliśmy również wiele akcesoriów przydatnych użytkownikom VELEX'ów. Najnowsza wersja pojazdu VELEX OFF-ROAD otrzymała nominację do tytułu SUPERNOWOCZESNY 2015.

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach EUROPOLTECH 2015.

Międzynarodowe Targi  Turystyki GLOBalnie 2015

Na Katowickich targach GLOBalnie 2015 w dniach 27-29 marca zaprezentowaliśmy całą rodzinę pojazdów elektrycznych VELEX. Rynek turystyczny bardzo pozytywnie przyjął pojazdy marki VELEX. Wykorzystywane są najczęściej do zwiedzania dużych obszarów lub jako atrakcja na zjazdach firmowych lub szkoleniowych. Rynek turystyki w Polsce szybko rozwija się właśnie w tym kierunku.

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach GLOBalnie 2015.

XI Międzynarodowej Konferencji "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu"

26 marca wzięliśmy udział XI Międzynarodowej Konferencji "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" gdzie mieliśmy wygłosić prelekcję na temat oferowanych przez nas produktach. Uczestnicy z nieukrywanym podziwem zapoznali się z naszą ofertą jak i rozwiązaniami technicznymi. Wszyscy biorący udział w konferencji mogli skorzystać z jazdy próbnej pojazdami VELEX.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na konferencję.

Jurajski Produkt Roku 2014

W  kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała  firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny  pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX.

Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem, czyli pojazdem elektrycznym VELEX, do szerokiego  grona odbiorców. Odznaczenie nagrodą „Jurajski Produkt Roku” świadczy o prestiżu i wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa, bowiem Logo konkursu „Jurajski Produkt Roku” jest rozpoznawalne nie tylko na rynku lokalnym, krajowym, ale również zagranicznym. Firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu  Mobilnego, jako laureat Konkursu, ma możliwość startu bez opłat  rejestracyjnych w konkursie "Teraz Polska".
 
Copyright 2016 velex.eu. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego